Ładuję...

Nasza przewaga tkwi w Tobie

Współczesny świat zmienia się dynamicznie, Ty także możesz zmienić perspektywę, wznieść się wyżej i każdego dnia uczyć się od najlepszych. W LANCERTO nawiązujemy długofalowe relacje z Pracownikami. Jesteśmy rzetelnym i stabilnym pracodawcą. Wybierając drogę kariery w naszej firmie będziesz miał okazję współtworzyć markę o ugruntowanej pozycji, która nigdy nie zamyka się na nowości, uwielbia innowacje i nieszablonowe myślenie. Chcemy, aby nasz sukces stał się też Twoim sukcesem, a Ty?

Poznaj nas!

Każdego dnia piszemy historię naszej firmy. Chciałbyś zapisać jedną z jej kart, a może najpiękniejszy rozdział? Poznaj naszych Pracowników. Odkryj radość i pasję wyjątkowego zespołu, ostrzegamy - ten entuzjazm jest zaraźliwy ;)

Sylwia Pietrzyk

Kierownik Salonu w Galerii Echo Kielce

Sylwia Pietrzyk

Kierownik Salonu w Galerii Echo Kielce

Żeby dobrze sprzedać produkt trzeba w niego wierzyć, to jeden z powodów dla którego pracuję w Lancerto. Dzięki temu, że widzę jakość, precyzję wykonanych ubrań, potrafię to w świetny i dogodny dla klienta sposób przekazać. Pracując w Lancerto, pomimo wyzwań i oczekiwań ze strony przełożonych czuję się swobodnie i dobrze w tym co robię. Praca daje mi możliwość rozwoju, czuję się doceniona pod względem finansowym. W codziennych obowiązkach mogę liczyć na dobre słowo, co jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy z pasją.

Marta Jasińska

Kierownik Salonu w CHR Galaxy Szczecin

Marta Jasińska

Kierownik Salonu w CHR Galaxy Szczecin

Z marką Lancerto jestem związana zawodowo od 2010 roku. Dzięki szkoleniom, przejrzystym standardom obsługi klientów, wsparciu przełożonych i kolegów od 6 lat zajmuję stanowisko kierownika salonu. Praca ta daje mi możliwość rozwoju i ogromną satysfakcję, zarówno osobistą jak i finansową, a zdobyta wiedza i umiejętności przekładają się na zadowolenie zespołu którym zarządzam oraz klientów którym oferujemy nasze produkty.

Łukasz Wilk

Kierownik Regionalny

Łukasz Wilk

Kierownik Regionalny

Nazywam się Łukasz. W LANCERTO pracuję ponad 2 lata. Zaczynałem pracę jako doradca klienta - na starcie nie miałem  żadnego doświadczenia w sprzedaży oraz modzie męskiej, lecz miałem zapał do zmiany swojego życia i pozytywne nastawienie. W  LANCERTO dostałem szansę by spróbować swoich sił w obsłudze klienta - to tu zostałem "zarażony" pasją do mody, gdzie okazało się, że znalazłem swoje miejsce. Połączenie chęci do nauki i determinacja w dążeniu do celów sprawiły, że szybko przyswoiłem niezbędną wiedzę i z czasem objąłem stanowisko kierownika salonu. Po kilku miesiącach zdobywania doświadczeń, dzięki ambitnemu podejściu do pracy, zbudowaniu wspaniałych relacji z zespołem i jego wsparciu oraz wielu szkoleniach, zaproponowano mi stanowisko dyrektora regionalnego. Jestem dumny że mogę na co dzień pracować z wspaniałymi ludźmi, gdzie każdy może na każdego liczyć. Cieszę się, że to ludzie tworzą tak niesamowitą atmosferę i tą wspaniałą firmę - naszą firmę.

Małgorzata Chrostowska

Kierownik Salonu w Galerii Słonecznej Radom

Małgorzata Chrostowska

Kierownik Salonu w Galerii Słonecznej Radom

Mam 48 lat z Firmą Lancerto jestem związana od 2013 roku. Obecnie nie wyobrażam sobie innej pracy, spełniam się w niej w 100%. Codziennie wymagam od siebie więcej, szlifując przy tym swój charakter. Lubię ludzi, lubię z nimi rozmawiać, wymieniać się poglądami i co najważniejsze sprawia mi ogromną satysfakcje chwila, gdy potrafię wywołać uśmiech na czyjeś twarzy i pomóc wyglądać oraz czuć się doskonale. Praca daje mi duże możliwości rozwoju. 6 lat temu sama nie zdawałam sobie sprawy ile jestem warta, nie wierzyłam w siebie i w to co mogę osiągnąć. Dziś świadoma siebie i tego co posiadam, mogę powiedzieć, że to właśnie Lancerto dało mi to co w życiu ważne.

Bartosz Biazik

Showroom Manager in CHR Pasaż Grunwaldzki Wrocław

Bartosz Biazik

Showroom Manager in CHR Pasaż Grunwaldzki Wrocław

"Moda przemija, styl pozostaje" - a ten styl to właśnie LANCERTO. Styl i klasa przejawiające się w każdym aspekcie i na każdym kroku. W LANCERTO mogę podnosić własne kwalifikacje, gdzie rozwijam się, spełniam swoje plany zawodowe i widzę perspektywy dalszego rozwoju. Wiedza idzie w parze z wymaganiami, ale dzięki temu, zdobytego doświadczenia nie można porównać do niczego. Klasa, elegancja, standardy, polityka, profesjonalizm, podejście do klientów, atmosfera i zarobki decydują o wiodącej pozycji tej firmy na rynku mody męskiej. Jestem jej częścią, co bardzo mnie cieszy.

Rozpocznij swoją zawodową podróż z lancerto

Skoro już się poznaliśmy, teraz jest najlepszy czas, żeby do nas dołączyć!
Śmiało, daj się zaprosić w podróż do świata męskiej mody. Sprawdź najnowsze oferty pracy, odkryj możliwości rozwoju i przekonaj się, że warto pracować z ludźmi, który mają pasję.

  • Zatrudnimy Cię na umowę o pracę.
  • Zapewnimy Ci pełne wsparcie merytoryczne.
  • Damy Ci możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia awansu.
  • Zyskasz stabilne miejsce zatrudnienia, w firmie o ugruntowanej pozycji.


Zanim zaaplikujesz zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych

Czytaj dalej

Doradca Klienta, Ptak, Rzgów

Doradca Klienta, Karolinka, Opole

Doradca Klienta, Factory, Kraków

Doradca Klienta, Nova Park, Gorzów Wielkopolski

Doradca Klienta, Posnania, Poznań

Doradca klienta, Riviera, Gdynia

Doradca klienta, Pasaż, Wrocław

Doradca Klienta, Północna, Warszawa

Doradca Klienta, Galeria Sfera, Bielsko-Biała