ModelMateriał

Filtruj

Kolor Cena
0 zł 280 zł 0 zł to 280 zł
Pokazuj na stronie:
Sortuj:
Widok

Okulary

Trwa doładowywanie kolejnych produktów...

Stylista rekomenduje

Okulary

Męskie okulary to nie tylko elegancki dodatek, który podkreśla poczucie stylu i pasuje do całego outfit’u ale też pełni też czysto praktyczną rolę – chroni nasze oczy przed działaniem promieni słonecznych. Dlatego wszystkie okulary z kolekcji Kristian Olsen for LANCERTO posiadają filtr UV400 i soczewki o zaciemnieniu 3. kategorii – najbardziej uniwersalnym, co oznacza, że sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas urlopu albo przy prowadzeniu auta.

Jeżeli zależy Ci na takich okularach, które zawsze zrobią dobre wrażenie i nie wyjdą z mody, postaw na jeden z ponadczasowych wzorów. Mam tu na myśli model w stylu wayfarer, klasyk z lat 50. o mocnych, szerokich, kwadratowych oprawkach, który w ogóle się nie zestarzał. Świetną alternatywą dla wayfarer’ów będą okulary w stylu clubmaster z metalowym dołem oprawek. Zarówno jeden, jak i drugi sprawdzi się w stylizacji z marynarką czy garniturem. Nieco bardziej sportowe będą okulary awiatory, zwane tez pilotkami o soczewkach w kształcie łezki. Te charakterystyczne okulary zanim weszły do światowej mody, były używane przez amerykańskich pilotów.

Wybierając okulary zwróć uwagę nie tylko na soczewki ale i materiał, z którego zostały wykonane oprawki. Jeśli zależy Ci na wszechstronnym trwałym materiale postaw na octan celulozy w kolorze czarnym, brązowym lub szylkretowym. Szczególnie ten ostatni będzie pasował panom o niskim kontraście cery względem koloru włosów np. blondyni o jasnej cerze.

Niezależnie od tego na jaki model się zdecydujesz zwróć uwagę na jakość. Wszystkie okulary Kristian Olsen for LANCERTO zostały wykonane ręcznie z najwyższą atencją dla detali.

  • Bezpłatna dostawa
    od 149 zł

  • Bezpłatna wymiana

  • Dostawa w 24H

Brak produktów w koszyku.