Inspiracje modowe LANCERTO & MR.VINTAGE

Stylista rekomenduje

LANCERTO & MR.VINTAGE

MARYNARKA MR. CHIC Granatowa marynarka to klasyk który powinien być w szafie każdego mężczyzny. Wielozadaniowa jak szwajcarski scyzoryk. W naszym modelu na uwagę zasługuje dodatek lnu, który nadaje jej nieco mniej formalnego charakteru. Marynarka MR. CHIC pasuje praktycznie do wszystkiego, więc wybór spodni i koszul nie powinien wam sprawić żadnego problemu.

MARYNARKA MR. DAPPER Bardzo wyrazista krata, rzadko spotykana na rodzimym rynku, więc na pewno poczujesz się wyjątkowo zakładając ją na siebie. Ciekawy kolor i faktura tkaniny, która przypomina nieco niebieski dżins. W rzeczywistości jest o bardzo lekka i przewiewna tkanina. Na uwagę zasługuje piękna kolorowa podszewka z motywem latających maszyn i ptaków. Polecam zestawy z koszulami białymi i błękitnymi, a spodnie szare, granatowe, beżowe, białe, zielone, żółte.

GARNITUR MR.SARTORIAL W naszej kolekcji koniecznie chciałem stworzyć garnitur klasyczny, ale z charakterem. Postawiłem na granatową wełnę w pięknym i głębokim odcieniu, a subtelnym akcentem kolorystycznym jest niebieska krata o dużym oknie (tzw. windowpane).

KOSZULA SUBURB Różowy len to jeden z moich faworytów na okres letni, choć w Polsce bardzo rzadko spotyka sią takie koszule. Pięknie wygląda z szarościami, brązami i odcieniami niebieskiego. Len jest fantastycznym materiałem na sezon wiosenno-letni. Nie ma żadnej innej tkaniny, która dawałaby taki komfort naszemu ciału jak len. Wynika to z naturalnych właściwości tej tkaniny takich jak przewiewność (w dużym powiększeniu struktura lnu wygląda jak sito) i higroskopijność (len może wchłonąć 25% wody, nie sprawiając wrażenia wilgotnego; doskonale odprowadza wilgoć z powierzchni ciała).

  • Darmowa wysyłka od 149 zł

  • Darmowa wymiana

  • Wysyłka w 24H

Brak produktów w koszyku.