Inspiracje modowe LANCERTO & MR.VINTAGE

Stylista rekomenduje

LANCERTO & MR.VINTAGE

Kiedy pasja spotyka się z krawieckim kunsztem powstają rzeczy znakomite. Tak właśnie jest z naszą kolekcją LANCERTO&MR.VINTAGE, która jest owocem współpracy z Michałem Kędziorą, najpopularniejszym polskim blogerem piszącym o klasycznym męskim stylu. Ubrania i dodatki, które pochodzą z tej limitowanej kolekcji są wyrazem smaku i stylu autora. Odnajdziesz w nich ponadczasowe garnitury, marynarki, koszule oraz dzianiny i dodatki, które łatwo wystylizujesz bo są prawdziwymi klasykami mody męskiej.

Tkaniny

Tkanina – od niej wszystko się zaczyna. W przypadku kolekcji LANCERTO&MR.VINTAGE selekcji materiałów i dodatków, dokonał sam autor Michał Kędziora. W ofercie znajdziesz wyłącznie naturalne tkaniny z włoskich przędzalni są to: wełny, lny, bawełny oraz mieszanki wełen z jedwabiem i kaszmirem. Zaś dodatki pochodzą z aktualnych kolekcji specjalizujących się w ich produkcji zakładów. Dlatego w ubraniach z metką LANCERTO&MR.VINTAGE znajdziesz najlepsze i najtrwalsze guziki rogowe, z orzecha kamiennego corozo lub żywicy galanteryjnej, wiskozowe oddychający podszewki, filce oraz sztywniki do marynarek z końskiego włosia najwyższej jakości.

Konstrukcja

Autor kolekcji Michał Kędziora miał znaczący wpływ na prace dotyczące konstrukcji ubrań. Niezależnie od tego czy mówimy o kolekcji wiosna-lato, czy jesień-zima nasze ubrania mają lekką konstrukcję. Marynarki pozbawione są wkładów barkowych, szyte, podobnie jak koszule w kroju slim. Warto zwrócić uwagę na ponadczasowy charakter ubrań, marynarki posiadają klasyczne proporcje, proste lub szpiczaste klapy, koszule kołnierzyki button-down lub półwłoskie, do których z łatwością dobierzesz niemal każdy krawat lub muchę.

Kolory i wzory

W kolekcji LANCERTO&MR.VINTAGE postawiliśmy na wszechstronność. Oprócz gładkich tkanin, znajdziesz tutaj pepity, kraty z szerokim oknem, melanże typu donegal, tartany, kraty księcia Walii, vichy oraz prążki. Kolorami przewodnimi kolekcji są granaty, błękity, szarości, beże oraz brązy przełamane odważniejszymi: czerwienią i zielenią. Takie zestawienia kolorystyczne nie będą nastręczały trudności w doborze ubrań do stylizacji. Z łatwością połączysz je z płaszczami, kurtkami, jeansami czy spodniami chino oraz niemal każdym rodzajem obuwia.
  • Darmowa wysyłka od 149 zł

  • Darmowa wymiana

  • Wysyłka w 24H

Brak produktów w koszyku.