Made to measure

Robi świetne pierwsze wrażenie, zawsze jest na czasie i w dobrym stylu. Przy bliższym poznaniu odkrywa swoje wysmakowane detale, a niektóre tajemnice pozostawia tylko dla Ciebie. Dyskretny, stylowy, nienachalny, albo zawsze na pierwszym planie, w świetle reflektorów? Istotne, że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.
Marzyłeś kiedyś o tym, aby Twój garnitury był taki jak Ty?
Stwórz swój indywidualny garnitur, stwórz swój indywidualny styl.

1

Wybór kroju i zebranie miary

Perfekcyjny rozmiar i krój to podstawa

Od tego wszystko się zaczyna. Zespół wykwalifikowanych Doradców Klienta przeprowadzi Cię przez cały proces szycia na miarę. Pozwól, aby doświadczony specjalista zebrał miarę i dokonał wyboru najbardziej zbliżonego do Twojej budowy rozmiaru bazowego. Nasi eksperci korzystają z dostępnej w każdym salonie linii Business Mix oferującej 65 setów rozmiarowych. Doradca krok po kroku ocenia jak leży garnitur, jaki jest jego balans czy zachowane są odpowiednie proporcje. Następnie dokonuje korekt, a wszystkie dane i odchylenia są skrupulatnie notowane na specjalnym formularzu.

Wybór kroju
Zebranie miary

Doradca krok po kroku ocenia jak leży garnitur, jaki jest jego balans czy zachowane są odpowiednie proporcje. Następnie dokonuje korekt, a wszystkie dane i odchylenia są skrupulatnie notowane na specjalnym formularzu.

2

Wybór tkaniny

Szeroka selekcja tkanin, doskonałe komponenty

Od zimowych flanel i tweedów po letnie, „oddychające” lny oraz mieszkanki wełny z jedwabiem. Kilkaset tkanin, dziesiątki podszewek, kolorów nici, guzików, filców wszystko czego Ci teraz trzeba to odrobina wyobraźni.

Ponadczasowa elegancja
Wybór tkaniny

Cenisz klasykę, ponadczasową elegancję, a może lubisz robić wrażenie i podążasz za najnowszymi tendami? Nie ma złych odpowiedzi, nasi Doradcy dostosują ubrania nie tylko do budowy i cech fizycznych ale też Twoich indywidualnych potrzeb, charakteru oraz upodobań.

3

Personalizacja

Garnitur jeszcze nigdy nie był tak indywidualny

Stąpasz po ślubnym kobiercu? Zmierzasz do kolejnego awansu? A może po prostu masowy produkt to dla Ciebie za mało? Kto powiedział, że sam nie możesz zaprojektować swojego garnituru? Stań się projektantem i kreatorem swojego stylu.

Personalizacja
Made to Measure LANCERTO

Dzięki usłudze Made to Measure LANCERTO możesz zmienić niemal wszystko, cokolwiek zechcesz. Wymień podszewkę, zmień kolor nici, dodaj monogram, datę ślubu, imię ważnej dla Ciebie osoby. Możesz też wyhaftować na filcu pod kołnierzem ważną dla Ciebie sentencję.

4

Wykrój i szycie

Precyzja i kunszt rzemieślników

Specjalny formularz z Twoimi indywidualnymi wymiarami, parametrami tkaniny i numerami komponentów trafia do naszego zakładu produkcyjnego w Łańcucie. Nasi krojczy zmieniają liczby w wykroje. Następnie zdolne ręce krawców – rzemieślników, tworzą z nich indywidualne garnitury, marynarki i spodnie.

Szycie
wykrój

To tutaj bije serce LANCERTO. Zespól blisko 200 projektantów, technologów, krojczych i krawców zadba o każdy detal Twojego zamówienia.

5

Odbiór

Z czym można porównać uczucie satysfakcji, jaką czujesz kiedy widzisz siebie w perfekcyjnie skrojonym garniturze? Uszytym przez mistrza-rzemieślnika dla Ciebie, i tylko dla Ciebie… Dopracowane konstrukcje, perfekcyjne kroje, wyselekcjonowane tkaniny i komponenty sprawią, że szycie na miarę w wydaniu LANCERTO będzie dla Ciebie jedynym swoim rodzaju doświadczeniem. Zaś bezbłędne dopasowanie i dbałość o detale sprawią, że ubrania LANCERTO szyte na miarę będą prawdziwymi perełkami w Twojej garderobie. Teraz pozostaje tylko wybór dodatków, koszul, krawatów, poszetek... Pamiętaj, ogranicza Cię tylko wyobraźnia…

Brak produktów w koszyku.