Ładuję...

Nagrody i wyróżnienia

Superbrands 2019

Laureat

Superbrand to marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie i oferuje klientom wybitne korzyści. Wyboru marek dokonuje się w wyniku największego, corocznego badania konsumentów w Polsce, a także obrad Rady Marek, złożonej z ekspertów marketingu, reklamy i PR.

SCF RETAILERS' AWARDS 2019

Nominacja

Nominacja do nagrody w kategorii Omnichannel (sprzedaż wielokanałowa). SCF Retailers' Awards to najbardziej prestiżowy konkurs dla sieci handlowych w Polsce organizowany przez wydawcę miesięcznika Shopping Center Poland Magazine i portalu retailnet.pl.

DAYMAKERINDEX 2019

Laureat

Pierwsze miejsce w badaniu jakości obsługi wśród sklepów odzieżowych na polskim rynku. W badaniu wzięło udział 540 sklepów, 108 sieci handlowych.

ECOMMERCE AWARDS 2017

Nagroda i wyróżnienie

Sklep lancerto.com otrzymał nagrodę eCommerce Awards 2017 w kategorii "Design roku" oraz wyróżnienie w kategorii "Spójność marki w różnych kanałach sprzedaży". Prestiżowe nagrody przyznawane są przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.
 

SCF RETAILERS’ AWARDS 2016

 Nagroda główna

Zwycięzca w kategorii Fashion, Shoes & Accessories (Moda, Obuwie, Akcesoria). Nagroda ta jest przyznawana przez kapitułę najważniejszej imprezy z branży nieruchomości komercyjnych w Polsce - Shopping Center Forum.

DIAMENTY FORBESA 2016

Laureat

Prestiżowy tytuł przyznawany przez magazyn Forbes polskim przedsiębiorstwom, najszybciej zwiększającym swoją wartość.

SKRZYDŁA BIZNESU 2016

Wyróżnienie

Wyróżnienie w szóstej edycji rankingu organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Skrzydła Biznesu świdaczą o świetnych wynikach finansowych, wysokiej dynamice wzrostu sprzedaży oraz wiarygodności w relacjch z klientami i partnerami.

DAYMAKERINDEX 2015

Główna nagroda

Za zajęcie I miejsca w badaniu poziomu obsługi Klienta wśród 820 sklepów 158 sklepów handlu detalicznego na polskim rynku.
THE EUROBUILD AWARD 2013 NOMINACJA Nominacja do prestiżowej nagrody w kategorii: „Koncept roku na rynku handlowym w Polsce”

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2012

Złote godło

W kategorii QI Product - Produkt Najwyższej Jakości.

THE EUROBUILD AWARD 2013

NOMINACJA

Nominacja do prestiżowej nagrody w kategorii: „Koncept roku na rynku handlowym w Polsce”

RETAIL AWARDS 2012

Odkrycie roku

Odkrycie Roku w branży handlowej w kategorii specjalnej konkursu Retail Awards, który ma na celu wyróżnienie firm najefektywniej działających w zakresie rozwoju i zarządzania, marketingu i sprzedaży, obsługi Klienta, współpracy i innowacyjnego funkcjonowania zorganizowanej sieci handlowej.

GAZELE BIZNESU 2013, 2012, 2011

Laureat

Zdobycie tytułu Gazela Biznesu roku 2013, 2012 i 2011 – najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w prestiżowym rankingu dziennika „Puls Biznesu”.