Pasy smokingowe

Pasy smokingowe
Pasy smokingowe
Ładuję...
Produkty: 2
Siatka Lista
Filtruj
Filtruj wg
Rozmiar
Rozmiar
Kolor dominujący
Kolor dominujący

Stylista rekomenduje

Pasy smokingowe LANCERTO

Pas smokingowy nazywany też pasem hiszpańskim to obowiązkowy dodatek do ślubnego lub wizytowego smokingu. Jeżeli zdecydujesz się właśnie na smoking, nie wypada założyć do niego zwyczajnego skórzanego paska. Pas do smokingu powinien mieć niewielkie pliski i delikatnie połyskiwać, najbardziej popularne będą modele w kolorze czarnym, który świetnie koresponduje z atłasową tkaniną zdobiącą klapy marynarki smokingowej. Z pewnością pas smokingowy to niecodzienny dodatek charakterystyczny dla wieczorowego kodu ubioru „black tie”.

Pas hiszpański do smokingu

W ofercie LANCERTO oprócz czarnych pasów smokingowych znajdziesz też te w odcieniach bordo. Warto pamiętać, że jest to typowo wieczorowy dodatek i nie należy zakładać pasa smokingowego do garnituru. Dodatek ten doskonale podkreśla męską sylwetkę, noszony jest na wysokości pasa, więc rozwiązuje problem koszuli wysuwającej się ze spodni. Pas smokingowy, podobnie jak wiele innych męskich ubrań posiada militarny rodowód i do Europy przywędrował z Indii w XIX wieku za sprawą angielskich żołnierzy, którzy w okolicach pasa przewiązywali tradycyjne hinduskie szarfy. Pasy smokingowe oferowane w sklepie LANCERTO są eleganckie i praktyczne - posiadają zapięcie na rzepy i metalowy zatrzask.

Zapamiętaj, do smokingu nosimy pas smokingowy zwany też pasem hiszpańskim, wykonany z tkaniny o eleganckim wieczorowym połysku. W przypadku smokingu możemy pozwolić sobie też na szelki, które pozostaną ukryte pod marynarką a jednocześnie utrzymają nasze spodnie na odpowiedniej wysokości, co może się okazać szczególnie przydatne podczas takich okazji jak wieczorowy bal czy wesele.
Rozwiń opis
Stylista rekomenduje