Jak określić swój rozmiar?

W sklepie internetowym Lancerto oferujemy dwie możliwości wybrania odpowiedniego rozmiaru ubrania bez względu na to, czy jest to bluza, spodnie czy marynarka.

Tabela rozmiarów

Krok 1

Pierwszym rozwiązaniem jest skorzystanie z tradycyjnej tabeli rozmiarów. Na karcie produktu nad okienkiem z dostępnymi rozmiarami znajduje się link do Tabeli rozmiarów.

Krok 2

Po kliknięciu otworzy się okno, w którym znajdziesz ilustrowaną instrukcję zdejmowania własnej miary, a także tabelę z wymiarami ubrań dla każdego rozmiaru. Zmierz się, a następnie porównaj swoje wymiary z danymi z tabeli.

Krok 3

Na tej podstawie wybierz rozmiar najbardziej zbliżony do Twoich wymiarów. Raz zapisany rozmiar w sklepie zostaje zapamiętany, dopóty dopóki go nie zmienisz.

FitFinder

Drugą możliwością dopasowania odpowiedniego rozmiaru jest możliwość skorzystania z innowacyjnej aplikacji FIT FINDER. To nowatorskie narzędzie, które na podstawie podanych przez Ciebie parametrów oraz analizie sprzedaży i zwrotów innych klientów, dopasuje Twój rozmiar.

Aplikację FIT FINDER również znajdziesz na karcie produktu pod okienkiem z dostępnymi rozmiarami jako link „Asystent rozmiarów”. Wystarczy kliknąć link i przejść przez kilka kroków formularza, w którym określimy: wzrost i wagę, kształt brzucha oraz klatki piersiowej, a także wiek. W kolejnym kroku możesz także określić swoje preferencje co dopasowania ubrania (luźne czy dopasowane).

Aplikacja stale analizuje zakupy oraz zwroty dokonywane przez naszych klientów, dzięki czemu jest w stanie określić prawdopodobieństwo wybrania odpowiedniego rozmiaru wyrażone w procentach.