Jak powstają nasze ubrania?

Zanim eleganckie ubranie trafi do Twojej szafy, musi przejść długą drogę. Zobacz jak powstają ubrania sygnowane logo LANCERTO.

Wszystko zaczyna się od pomysłu i wizji projektanta. Potem wspólnie ze specjalistami skrupulatnie selekcjonujemy tkaniny i wybieramy dodatki oraz komponenty. Używany jedynie surowców najwyższej próby. W naszych ubraniach znajdziesz: naturalne guziki z orzecha kamiennego corozo, guziki bawole lub te wykonane z ekskluzywnej i trwałej żywicy galanteryjnej. Samodzielnie selekcjonujemy tkaniny, korzystamy wyłącznie z oferty europejskich producentów, głównie z Włoch i Anglii. To co ważne, kryje się też we wnętrzu, dlatego używamy wkładów piersiowych i sztywników najlepszych marek.

Nasze garnitury powstają w Łańcucie – w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie pod względem jakości i technologii, który specjalizuje się w eleganckiej odzieży. To tutaj każdego dnia są krojone, a następnie szyte nie tylko ubrania dla LANCERTO ale też znakomitych marek z całej Europy. Wszystko to dzięki zespołowi blisko 200 specjalistów: krawców, krojczych, technologów-konstruktorów i projektantów.

Wybierając ubrania LANĈERTO możesz mieć pewność, że każdy jeden egzemplarz powstał z najwyższą atencją dla detali i z pasji do szycia oraz wiedzy zdolnych polskich rzemieślników i specjalistów.

W przypadku eleganckich ubrań, nie tylko jakość szycia, ale też sposób magazynowania i transportu ma istotne znaczenie. Właśnie dlatego dokładamy starań, aby nasze garnitury i marynarki dotarły do Ciebie w idealnym stanie. LANCERTO dysponuje własnym magazynem logistycznym o powierzchni ponad 4 tys. mkw. Dostępnej na dwóch poziomach składowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie magazynować jednocześnie do 50 tys. kompletów odzieży w idealnych warunkach oraz odpowiedniej temperaturze i wilgotności, które monitorujemy każdego dnia.

Szanujemy Twój czas, dlatego obiekt logistyczny został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak: system zautomatyzowanych przenośników, który pozwala na szybszy transport i błyskawiczne przygotowanie ubrań do wysyłki. Między innymi dzięki temu i współpracy z naszymi partnerami spedycyjnymi Twoje zamówienie możemy zrealizować nawet w przeciągu 24 godzin.

Brak produktów w koszyku.